Het overzicht van incidentele baten en lasten helpt de gebruiker in zijn oordeelsvorming over het wettelijke structureel en reëel evenwicht van de begroting. Ede omarmt het principe dat structurele lasten door structurele baten moeten worden gedekt. Incidentele lasten mogen wel door structurele baten worden gedekt maar niet andersom.
Een aandachtspunt bij het interpreteren van deze financiële informatie is de aard van baten en lasten. Vanuit het uitgangspunt dat de uitvoering van de taakvelden zich over lengte van jaren uitstrekt, volgt de conclusie dat alle baten en lasten in principe structureel van aard zijn. In de praktijk komen zowel in de begroting als in de rekening incidentele baten en lasten voor. Veelal wordt dit veroorzaakt door eenmalige gebeurtenissen/besluiten die zowel onverwacht als voorzien kunnen zijn. Voor de begroting definieert Ede incidentele posten indien deze niet stelselmatig zijn en een onvoorwaardelijke einddatum hebben met een ondergrens van € 500.000. Deze beïnvloeden het structureel en reëel begrotingsevenwicht. Pas na het elimineren van deze posten ontstaat het structurele begrotingssaldo.
Als vuistregel geldt dat baten en lasten als incidenteel worden aangemerkt, indien ze bij ongewijzigd beleid en omstandigheden voor maximaal drie jaar vaststaan. Met uitzondering van externe bijdragen (zoals inkomende subsidies en specifieke uitkeringen) voor projecten die langer dan drie jaar duren. Als duidelijk vaststaat dat ze voor een vaste periode beschikt zijn (niet langer dan vijf jaar), beschouwen we deze ook als incidenteel.
De mutaties Grondzaken zijn naar aard altijd incidenteel en ook als zodanig opgenomen in onderstaande tabellen.
Overzicht van incidentele baten en lasten | Bedragen x € 1.000 | ||||
|---|---|---|---|---|---|
2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |
Lasten (excl. reservemutaties) cf bijlage 1B en 1C PB2027 | 575.782 | 548.120 | 534.461 | 527.347 | 539.592 |
Baten (excl. reservemutaties) cf bijlage 1B en 1C PB2027 | -547.414 | -515.203 | -511.247 | -508.886 | -524.286 |
Saldo van baten en lasten | 28.368 | 32.917 | 23.214 | 18.461 | 15.306 |
Toevoeging reserves cf bijlage 1B en 1C PB2027 | 52.716 | 77.495 | 30.318 | 27.122 | 28.840 |
Onttrekking reserves cf bijlage 1B en 1C PB2027 | -81.084 | -110.412 | -53.532 | -45.582 | -44.147 |
Saldo mutatie reserves | -28.368 | -32.917 | -23.214 | -18.460 | -15.307 |
Geraamd resultaat incl. boeking naar de Algemene Reserve | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 |
Correcties incidentele posten | |||||
A. Incidentele lasten (exclusief reservemutaties) | 80.543 | 29.451 | 20.110 | 10.542 | 18.089 |
B. Incidentele baten (exclusief reservemutaties) | -58.533 | -20.328 | -15.631 | -9.532 | -16.917 |
C. Incidentele storting reserves | 44.492 | 54.439 | 28.262 | 24.670 | 26.394 |
D. Incidentele onttrekking reserves | -63.224 | -55.729 | -35.948 | -30.276 | -30.577 |
Besluit PB2027 | |||||
E. Incidentele lasten (PB2027) | 800 | 20.657 | 5.541 | 2.445 | 900 |
F. Incidentele baten (PB2027) | -209 | -375 | 0 | 0 | 0 |
G. Incidentele storting reserves (PB2027) | 8.180 | 21.429 | 566 | 986 | 960 |
H. Incidentele onttrekking reserves (PB2027) | -3.903 | -49.120 | -12.484 | -10.351 | -8.902 |
Saldo incidentele baten en lasten | 8.146 | 424 | -9.584 | -11.516 | -10.053 |
Structureel resultaat | 8.146 | 424 | -9.584 | -11.516 | -10.053 |
Een plus in de telling geeft aan dat er meer structurele baten zijn dan structurele lasten: dus structureel begrotingsevenwicht. We zien dat de begrotingsjaren 2026 en 2027 aan deze vereiste voldoen, maar in 2028 niet meer. Verdere toelichting over de financiële toekomst van de gemeente vindt u in hoofdstuk 5.
A. Incidentele lasten programma's
Uit een beoordeling van de lasten op productniveau is naar voren gekomen dat een aantal baten en lasten als incidenteel wordt aangemerkt. We hebben hierbij een ondergrens van € 500.000 gehanteerd conform de nota Incidentele Baten en Lasten. De lasten en baten die kleiner zijn van € 500.000 worden in zijn totaliteit gepresenteerd. Waar mogelijk is de dekking van de last aangegeven, of de bron van de verkregen baat ingevuld.
Een dekking via een Specifieke Uitkering van het Rijk wordt aangeduid met de afkorting: SPUK.
Overzicht van incidentele lasten | Bedragen x € 1.000 | ||||||
Dekking middels | Onderwerp | Progr. | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Algemene middelen | Uitgaande subsidie aan zwembad vrije slag i.v.m. nieuwe zwemwaterwet | 1 | 1.700 | - | - | - | - |
Reserve Kunst en Cultuur - Ontwikkelfonds | Friso de Basis (voorheen Artbase) | 1 | 0 | 829 | 1.656 | - | - |
Reserve Cofinanciering Edese Opgaven | Friso de Basis (voorheen Artbase) | 1 | 0 | 500 | 1.000 | - | - |
SPUK | Brede SPUK (sportakkoord + Brede regeling combinatiefunctionarissen) | 1 | 617 | - | - | - | - |
Overig programma 1 | 1 | 1.798 | 479 | 30 | - | - | |
SPUK | Mentaal Gezondheidsnetwerk | 2 | 2.103 | 3.151 | - | - | - |
SPUK | Integraal Zorgakkoord | 2 | 2.587 | - | - | - | - |
SPUK | Subsidieregeling Leerplicht Onderwijs Ondersteuning | 2 | 954 | - | - | - | - |
SPUK | Brede SPUK | 2 | 771 | - | - | - | - |
Overig programma 2 | 2 | 1.577 | 589 | 164 | - | - | |
SPUK | Opvang ontheemden Oekraïne | 3 | 6.012 | 1.196 | - | - | - |
Subsidie | Proeftuinen toekomstscenario Kind- en Gezinsbescherming 2025 | 3 | 782 | - | - | - | - |
Overig programma 3 | 3 | 702 | - | - | - | - | |
Algemene middelen | Grondzaken Werken | 4 | 2.061 | 6.243 | 7.263 | 3.823 | 7.839 |
Overig programma 4 | 4 | 315 | - | - | - | - | |
Algemene middelen | Grondzaken Wonen | 5 | 47.082 | 5.598 | 7.047 | 6.157 | 10.322 |
SPUK | Nationaal isolatieprogramma | 5 | 1.500 | 2.115 | 870 | - | - |
Stikstofdepositie | 5 | - | 720 | 225 | - | - | |
Reserve | Ontwikkelkader Landelijk gebied | 5 | 700 | - | - | - | - |
Reserve | Uitvoeringsstrategie Ede Stad | 5 | 670 | 103 | - | - | - |
Reserve | Verkabeling hoogspanningslijn en uitbreiding onderstations | 5 | 17 | 640 | - | - | - |
Reserve | Uitvoering ontwikkelperspectief Stationskwartier | 5 | 506 | 127 | 38 | 28 | 28 |
Algemene middelen | Actief grondbeleid landelijk gebied | 5 | 500 | - | - | - | - |
Overig programma 5 | 5 | 1.916 | 761 | - | - | - | |
Overig programma 6 | 6 | - | - | - | - | - | |
Bergbezinkbassin Bennekom | 7 | - | 4.000 | - | - | - | |
Overig programma 7 | 7 | 1.115 | 413 | 333 | 50 | - | |
Reserve | Spoor 2 ombuigingen procesoptimalisatie | 8 | 76 | 424 | 1.000 | 0 | 0 |
Algemene middelen | Programma Verbetering Dienstverlening | 8 | 840 | 660 | 0 | 0 | |
Algemene middelen | Sanering en Sloop schuur Kreelseweg | 8 | 716 | 0 | 0 | 0 | |
Subsidie en inkomsten derden | Vitale Vakantieparken projecten | 8 | 141 | 615 | 584 | 584 | |
Overig programma 8 | 8 | 2.785 | 288 | -100 | -100 | -100 | |
Totaal | 80.543 | 29.451 | 20.110 | 10.542 | 18.089 | ||
B. Incidentele baten programma's
Overzicht van incidentele baten | Bedragen x € 1.000 | ||||||
Middelen verkregen middels | Onderwerp | Progr. | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
SPUK | Brede SPUK (sportakkoord + Brede regeling combinatiefunctionarissen) | 1 | -617 | - | - | - | - |
Overig programma 1 | 1 | -758 | -275 | - | - | - | |
SPUK | Integraal Zorgakkoord | 2 | -2.587 | - | - | - | - |
SPUK | Mentaal GezondheidsNeterk | 2 | -2.103 | -3.151 | - | - | - |
SPUK | Subsidieregeling Leerplicht Onderwijs Ondersteuning | 2 | -954 | - | - | - | - |
SPUK | Brede SPUK | 2 | -771 | - | - | - | - |
Overig programma 2 | 2 | -1.390 | -57 | -57 | - | - | |
SPUK | Opvang ontheemden Oekraïne | 3 | -7.733 | -1.317 | - | - | - |
SPUK | Dekking huur Oekraïne opvanglocatie Lunteren | 3 | - | -1.627 | -422 | - | - |
Overig programma 3 | 3 | -1.123 | - | - | - | - | |
Algemene middelen | Grondzaken Werken | 4 | -2.464 | -5.896 | -7.666 | -4.227 | -8.242 |
Overig programma 4 | 4 | - | - | - | - | - | |
Algemene middelen | Grondzaken Wonen | 5 | -34.872 | -4.343 | -5.637 | -4.526 | -8.675 |
SPUK | Nationaal isolatie programma | 5 | -1.500 | -2.115 | -870 | - | - |
Overig programma 5 | 5 | -488 | -375 | - | - | - | |
Overig programma 6 | 6 | - | - | - | - | - | |
Overig programma 7 | 7 | -469 | -250 | -250 | -50 | - | |
Subsidie en inkomsten derden | Inkomende subsidie + inkomsten derden Programma Vitale Vakantieparken | 8 | -141 | -615 | -584 | -584 | - |
Overig programma 8 | 8 | -563 | -307 | -145 | -145 | - | |
Totaal | -58.533 | -20.328 | -15.631 | -9.532 | -16.917 | ||
C. en D. Incidentele stortingen en onttrekkingen reserves
De basisgedachte is dat alle mutaties in de reserve een incidenteel karakter hebben. Uit de telling van de reservestortingen en de onttrekkingen in de acht programma's zijn de mutaties geëlimineerd van de reserves die een structureel karakter hebben. Het gaat om onderstaande groepen van reserves:
- Kapitaallastenreserves die we aanhouden ter egalisatie van kapitaallasten in de begroting.
- Bedrijfsmiddelenreserves ter egalisatie van kapitaallasten of structurele personeelslasten.
- Financieringsreserves die we als bron in stand houden en waarvan we de rentebaten inzetten in de begroting.
Voor een overzicht van de incidentele en structurele reserves wordt verwezen naar bijlage 2 Meerjarenoverzicht reserves.
De voorgestelde besluiten leiden tot een aanpassing van de begroting. De incidentele posten worden hieronder per categorie toegelicht. Meer informatie over de inhoud van deze posten zijn te vinden in hoofdstuk 3.
E. Incidentele lasten naar aanleiding van nieuw beleid
Bedragen x € 1.000 | |||||
Onderwerp | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
Marnix College - actualisatie kostprijs nieuwbouw o.b.v. TO raming | - | 3.808 | - | - | - |
Uitbreiding Het Streek Lyceum | - | 882 | 138 | 92 | - |
Tijdelijke voorzieningen binnensport | - | 252 | 357 | 182 | - |
Vervangende nieuwbouw School met de Bijbel Nederwoud - ophoging krediet | - | 320 | - | - | - |
Proceskosten en omgevingsplan op orde voor het Openluchttheater | 300 | 250 | - | - | - |
Structurele organisatie brede programmalijn Inclusie & Diversiteit | - | 150 | - | - | - |
Toekomstbestendige Bedrijventerreinen | - | 140 | - | - | - |
Vervolgonderzoek Doorfietsroute Doesburgerbroek Ede-Centrum | - | 100 | 50 | - | - |
Strategische onderzoeken en monitoring Mobiliteit | - | 150 | 150 | - | - |
Herinrichting Hoofdweg Ederveen | - | 100 | - | - | - |
Actualisatie Nadeelcompensatie | 300 | - | - | - | - |
Uitvoeringsprogramma Ede-stad | - | 120 | - | - | - |
Doesburgerbroek termijn voorbereidingskrediet | - | 180 | 1.496 | 1.671 | 400 |
Gebiedsbudgetten | - | 350 | 350 | - | - |
Stationskwartier - Uitvoering programma | - | 150 | 250 | 250 | 250 |
Realisatie gebouw Delta | - | 750 | - | - | - |
Stationskwartier - Voorbereiden stedelijke ontwikkelingen Noordplein | - | 150 | 250 | 250 | 250 |
Zuiderparken - Masterplan | - | 350 | - | - | - |
Zuiderparken - Omgevingsmanagement | - | 100 | - | - | - |
Zuiderparken - Hart voor Hoogbouw Ede-Zuid | - | 9.000 | - | - | - |
Diverse kleine ingrepen Harskamp en woningbouw Pijnenburgerweg | - | 100 | - | - | - |
Otterlo - diverse voorzieningen | - | 100 | - | - | - |
Wekerom - onderzoeken verbeteringen infrastructuur, veiligheid en wandelroutes | - | 75 | - | - | - |
Landelijk gebied | - | 2.100 | 2.100 | - | - |
Verwerven stikstofruimte | - | 375 | - | - | - |
Kostenverhaal en financiële bijdrage | - | 75 | - | - | - |
Facilitaire plannen | 200 | 400 | 400 | - | - |
Participatie - bestuursakkoord | - | 130 | - | - | - |
Totaal | 1.769 | 7.672 | 925 | - | - |
F. Incidentele baten naar aanleiding van nieuw beleid
Bedragen x € 1.000 | |||||
Onderwerp | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
Dividend 2025 Werkkracht | -209 | - | - | - | - |
Verwerven stikstofruimte | - | -375 | - | - | - |
Totaal | -209 | -375 | - | - | - |
G. Incidentele stortingen naar aanleiding van nieuw beleid
Bedragen x € 1.000 | |||||
Onderwerp | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
R100 | 5.429 | 18.957 | -79 | 341 | 315 |
R200 | 0 | 0 | -293 | -293 | -293 |
R442 | 0 | -50 | -50 | -50 | -50 |
R460 | 0 | 988 | 988 | 988 | 988 |
R478 | 0 | 1.000 | 0 | 0 | 0 |
R495 | 2.651 | 434 | 0 | 0 | 0 |
R705 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Totaal | 8.180 | 21.429 | 566 | 986 | 960 |
H. Incidentele onttrekkingen naar aanleiding van nieuw beleid
Bedragen x € 1.000 | |||||
Onderwerp | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 |
R100 | -3.701 | -15.457 | -9.581 | -10.498 | -10.320 |
R200 | 0 | -6.621 | 293 | 293 | 293 |
R201 | 0 | -9.656 | 0 | 0 | 0 |
R411 | -153 | -146 | 0 | 0 | 0 |
R442 | 0 | -130 | 0 | 0 | 0 |
R460 | -112 | 0 | 0 | 0 | 0 |
R462 | 847 | 842 | 1.925 | 2.025 | 2.025 |
R493 | 0 | -1.301 | 0 | 0 | 0 |
R495 | -209 | -2.376 | 0 | 0 | 0 |
R705 | -575 | -14.275 | -5.121 | -2.171 | -900 |
Totaal | -3.903 | -49.120 | -12.484 | -10.351 | -8.902 |
